Logo ZP
 19. 7. 2024 Česky English


PHP

MySQL
 

Vítejte na stránkách s výsledky
Zlaté přilby České republiky

Na těchto stránkách můžete nalézt výsledky posledních více než 10 ročníků Zlaté přilby České republiky včetně závodů, které se konají během celého víkendu. Průběžně budete také informováni o startovních listinách jednotlivých závodů tak, jak budou postupně sestavovány. V průběhu víkendu zde najdete nejaktuálnější výsledky - podílíme se na jejich zpracování a jsou automaticky aktializovány i v průběhu závodů.

Oficiální stránky Zlaté přilby České republiky nalezenete na adrese http://www.zlataprilba.cz/. Obsahují informace o akcích na Svítkovském oválu, postupně budou doplněny o profily jezdů apod.

Systém závodu o Zlatou přilbu

Jezdci jsou nasazeni do čtyř vylučovacích skupiny po 6-ti jezdcích. V každé vylučovací skupině se uskuteční tři jízdy. Jezdci mění v jednotlivých jízdách startovní pozice. Z každé vylučovací skupiny postupují tři nejlepší jezdci. Čtvrtfinálové skupiny tvoří 12 jezdců postupujících z vylučovacích skupin a 12 nasazených jezdců. Ti jsou nasazeni do 4 skupin po 6-ti jezdcích podle daného postupového klíče. V každé čtvrtfinálové skupině se uskuteční tři jízdy. Jezdci mění v jednotlivých jízdách startovní pozice. Z každé čtvrtfinálové skupiny postupují tři nejlepší jezdci do semifinále. Do dvou semifinálových skupin po 6-ti jezdcích jsou rozděleni jezdci na základě výsledků čtvrtfinálových skupin podle daného postupového klíče. V každé semifinálové skupině se uskuteční tři jízdy. Jezdci mění v jednotlivých jízdách startovní pozice. Jezdci na 1.-3. místě semifinálové skupiny postupují do finálové jízdy o 1.-6. místo, jezdci na 4.-6. místě se zúčastní finálové jízdy o 7.-12. místo. Do celkové klasifikace jednotlivých skupin se započítávají dva nejlepší dosažené výsledky ze tří jízd. Všechny jízdy se uskuteční se šesti jezdci na dráze v jedné jízdě. Jezdec může kteroukoli jízdu vynechat. Ve vylučovacích skupinách a ve čtvrtfinálové skupině za něho může být postavena traťová rezerva. Při rovnosti bodů ve skupinách rozhoduje:
a) lepší výsledek ze dvou posuzovaných jízd
b) lepší třetí nezapočítávaná jízda
c) lepší poslední vzájemný souboj
Finále závodu se uskuteční jako 2 samostatné jízdy, ve kterých se rozhodne o umístění na 1. až 6. a 7. až 12. místě konečných výsledků.

Systém závodu o Zlatou stuhu juniorů

Do závodu startuje 20 jezdců, podle pevného schématu postupně nastoupí každý s každým v celkem 20 jízdách. První 4 junioři si ve finálové jízdě rozdělí medailové pozice.

[CNW:Counter]